جمعی از کارشناسان شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد با هدف معرفی محصول کود گوگرد بنتونیتی به کشاورزان در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و ماشین آلات کشاورزی، باغبانی، نهاده ها، آبیاری، آبرسانی و تجهیزات وابسته در ارومیه مرکز استان آذربایجان غربی حضور پیدا کرده و به معرفی دستاوردهای این شرکت پرداختند.

به گزارش سرخس خبر، کارشناس روابط عمومی این پالایشگاه بیان کرد: این نمایشگاه با هدف ایجاد بستر مناسب برای معرفی شرکت های توانمند، تولیدات شرکت ها، معرفی تخصص و توانمندی های بخش کشاورزی، ماشین آلات و ادوات کشاورزی و باغبانی، نهاده های کشاورزی، سیستمهای آبیاری، تجهیزات و تاسیسات گلخانه ای، مکانیزاسیون کشاورزی، شرکتهای بازرگانی، خدمات فنی مهندسی و مشاور، مراکز علمی و دانشکده های کشاورزی ایجاد ارتباط و تعامل دو سویه میان تولیدکنندگان، صادرکنندگان، و تعاونی های بخش کشاورزی در حال برگزاری است.

هادی مهاجر اظهارداشت: این مجتمع گازی در کنار رسالت اصلی خود مبنی بر تامین گاز مشترکین شمال و شمال شرق کشور، محصولات جانبی همچون گوگرد را تولید می نماید و در حال حاضر به عنوان بزرگترین تولید کننده گوگرد در کشور بشمار میرود و روزانه بیش از دو هزار تن گوگرد در این مجتمع تولید میشود.

وی در زمینه تولید کود گوگرد بنتونیتی این پالایشگاه بیان کرد: کود گوگرد بنتونیتی در راستای ارتقاء کیفی خاک و تامین عناصر مورد نیاز رشد گیاهان تاثیر بسزایی در راندمان محصولات کشاورزی دارد.

مهاجر تاکید کرد: کود گوگرد بنتونیتی تولیدی این شرکت، از کیفیت بسیار مطلوبی برای مصرف در بخش کشاورزی برخوردار بوده که با توجه به شکل فرآوری و فرآیند نحوه تولید، متمایز از نمونه های فعلی موجود در بازار می باشد.

وی خاطر نشان ساخت: در زمان برگزاری این نمایشگاه، تعداد زیادی از تجار و بازرگانان ایرانی فعال در حوزه گوگرد از غرفه شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد بازدید و خواستار خرید محصول کود گوگرد بنتونیتی این مجتمع گازی شدند.

کارشناس روابط عمومی پالایشگاه خانگیران اضافه کرد: در این  نمایشگاه با توجه به همجواری ایران با دو کشور عراق و ترکیه، مشتریانی از اربیل عراق متقاضی خرید محصول گوگرد بنتونیت با توجه به اهمیت آن در حوزه کشاوزی شدند.

گفتنی است: غرفه شرکت پالایش شهید هاشمی نژاد در این نمایشگاه رتبه نخست را از منظر غرفه آرایی و جلب مشتری را کسب نمود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد