امام جمعه: «ماهواره نور»، آمریکا و همپیمانانش را در تیررس فرزندان انقلابی ایران قرارداد

امام جمعه سرخس گفت: ماهواره نور، یک موشک قاره‌پیماست این یعنی آمریکا به خوبی می‌داند سرزمین آمریکا و هم‌پیمانانش از روز چهارشنبه در تیررس فرزندان انقلابی ایران است.

به گزارش خبرنگار سرخس خبر، حجت الاسلام محمد بختیاری در خطبه مجازی این هفته با تبریک روز تاسیس نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: پرتاب ماهواره نور با ماهواره‌بر قاصد به عنوان نخستین ماهواره نظامی، ایران را جزء هفت کشور برتر جهان دراین عرصه قرار داد و بدون تردید ایران اکنون اولین قدرت هوا فضای منطقه است که در اوج اقتدار برآمده از دانش بومی دفاعی قرار دارد.

امام جمعه سرخس اظهار کرد: این فقط یک ماهواره بر نیست بلکه یک موشک قاره پیماست این یعنی آمریکا به خوبی می‌داند سرزمین آمریکا و هم‌پیمانانش از روز چهارشنبه در تیررس فرزندان انقلابی ایران است.

وی در ادامه به برگزاری رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه در سرخس اشاره و عنوان کرد: همشهری‌های گرامی رزمایش بزرگ مواسات در شهرستان شروع شده است و به نیت اموات به این رزمایش برای آماده کردن بسته‌های غذایی و طرح هر خانه یک خانواده بپیوندید.

امام جمعه سرخس افزود: در این طرح یا برای خانواده‌های محتاج اعم از کارگران روزمزد، بیکاران، کسبه خسارت دیده، مبتلایان به بیماری و در کل نیازمندان بسته غذایی به ارزش 200 هزار تومان آماده کنید و یا هر خانه به مبلغ 200 هزار تومان برای تهیه بسته به نیت اموات و برای دفع بلا به حساب رزمایش واریز کند و تا قبل از آنکه نعمت عمر خصوصا ماه رمضان از دست ما نرفته در این رزمایش و این طرح بزرگ شرکت کنید.

بختیاری با بیان اینکه خدای متعال هدف روزه را رسیدن به تقوا معرفی کرده است، گفت: به بهانه خطر کرونا نمی‌شود انسان روزه را ترک کند مگر یقین قطعی به خطر جدی داشته باشد و پزشک هم طبق علائمی این خطر را تایید کند.

انتهای پیام/