فرماندار سرخس از شبکه بهداشت و درمان خواست: واقعیت‌ها را به مردم بگویید/ تعطیلی پایگاه‌های اورژانس سرخس قابل پذیرش نیست

فرماندار سرخس گفت: شبکه بهداشت و درمان واقعیت‌ها را به مردم بگوید و به‌موقع هم بگوید ضمن اینکه محدودیت‌ها و معذوریت‌هایی را داریم که باید این‌ها را به مردم بگوییم.

به گزارش خبرنگار سرخس خبر، فرماندار سرخس ظهر امروز در جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا سرخس که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، گفت: شبکه بهداشت و درمان واقعیت‌ها را به مردم بگوید و به‌موقع هم بگوید ضمن اینکه محدودیت‌ها و معذوریت‌هایی را داریم که باید این‌ها را به مردم بگوییم.

محمدرضا رجبی مقدم با اشاره به امکانات کم در شهرستان سرخس اظهار کرد: آن زمانی که امکانات در کشور بیشتر بود و شرایط بهتری داشتیم باید کمبود امکانات را می‌گفتیم اما نگفتیم و متأسفانه الان چیزی نیست، وقتی هیچ جا پروژه‌ای ساخته نمی‌شود طبیعی است که اینجا هم ساخته نمی‌شود.

وی به موضوع واگذاری دی‌کلینیک الغدیر سرخس به شبکه بهداشت و درمان اشاره و عنوان کرد: اگر این دی‌کلینیک به بهداشت و درمان داده شود متأسفانه این دی‌کلینیک هم مانند بیمارستان لقمان حکیم سرخس می‌شود و به نظر ما وزارت نفت باید این دی‌کلینیک را تجهیز کند و در کنار آن به مردم شهرستان نیز خدمات بدهد.

فرماندار سرخس درباره کم شدن تعداد نیروهای پرستار و تعطیل شدن اورژانس پایگاه‌های جاده‌ای سرخس گفت: متأسفانه این قابل پذیرش نیست که به‌دلیل نگرفتن اضافه کار یا پایان طرح نیروها، پایگاه‌های اورژانس ‌سرخس تعطیل شود.

انتهای پیام/