توزیع ۳۳۰۰ بسته معیشتی توسط ستاد فرمان امام(ره) در سرخس

امام جمعه سرخس گفت: در رسیدگی به محرومان امروز ۳ هزار و ۳۰۰ بسته در بین محرومان توزیع می‌شود.

به گزارش خبرنگار سرخس خبر، امام جمعه سرخس در مراسم اجرای مرحله دوم رزمایش همدلی و احسان در سرخس با اشاره به دهه ولایت، گفت: کسانی که آنقدر به فکر محرومین هستند که در اوج ارتباط با خدا یعنی نماز از محروم فراموش نمی‌کنند و انگشتر خود را به سائل می‌دهند و این به معنی زکات است.

حجت الاسلام محمد بختیاری بیان کرد: یکی از خصوصیت‌های بارز حکومت اسلامی این است که توجه ویژه به محرومین دارد و انقلاب ما انقلاب مستضعفین است.

وی افزود: حکومت الهی به هیچ عنوان محروم و مستضعف را فراموش نمی‌کند و مقتدای آن حکومت آقا امام علی علیه السلام است.

امام جمعه سرخس گفت: ستاد اجرایی فرمان امام(ره) به عنوان میراث امام راحل چون ستاره‌ای می‌درخشد که در مقاطع مختلف به داد محرومان می‌رسد.

بختیاری ادامه داد: در سرخس ستاد اجرایی در چهار بخش مساجد، مدارس، اشتغال و رسیدگی به محرومان فعال است.

وی بیان کرد: در مدتی که دشمنان به دنبال ضربه زدن به اشتغال و اقتصاد مردم بودند، این ستاد اجرایی بود که ۶۰۰ شغل در سرخس ایجاد کرد و یک اعتماد مضاعفی در جامعه شکل گرفت.

امام جمعه سرخس عنوان کرد: کادر و تشکیلاتی که ستاد اجرایی در سرخس دارد، یک کادر منحصر به فرد است و اعتماد خوبی نسبت به نیروهای بومی منطقه انجام می‌شود و اکنون تسهیلگران سرخسی ما در چند شهر دیگر فعالیت می‌کنند.

بختیاری عنوان کرد: در رسیدگی به محرومان امروز ۳ هزار و ۳۰۰ بسته در بین محرومان توزیع می‌شود.

وی با اشاره به مشکلات بیمارستان سرخس عنوان کرد: در سرخس بیمارستانی ایجاد شده که آی‌سی‌یو و مخزن دستگاه اکسیژن‌ساز ندارد که امیدواریم ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در این زمینه کمک کند.

انتهای پیام/