توزیع گوشت گرم در ۱۲ نقطه سرخس

مسئول قرارگاه جهادی قرآن و عترت سرخس گفت: با همکاری مردم، گروه‌های جهادی و خیریه‌ها طرح قربانی اول ماه قمری هرماه در سرخس اجرا و گوشت گرم در بین نیازمندان 12 نقطه شهرستان سرخس توزیع می‌شود.

به گزارش سرخس خبر، حجت‌الاسلام داود حمیدی اظهار کرد: با همکاری مردم و گروه‌های جهادی طرح قربانی اول ماه قمری هرماه در سرخس اجرا و گوشت گرم در بین نیازمندان توزیع می‌شود.

‍مسئول قرارگاه جهادی قرآن و عترت سرخس افزود: طرح قربانی اول ماه قمری از ماه گذشته آغاز شده و در این ماه ۳۶ رأس گوسفند قربانی و در بین نیازمندان توزیع شد.

وی خاطرنشان کرد: این طرح در راستای لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه در ایام شیوع ویروس کرونا انجام می‌شود.

حجت‌الاسلام حمیدی تصریح کرد: این طرح در اول ماه ربیع‌الاول با همکاری گروه‌های جهادی و خیریه‌ها صورت گرفت.

‍مسئول قرارگاه جهادی قرآن و عترت سرخس بیان کرد: توزیع گوشت‌ها در ۱۲ نقطه شهرستان سرخس و در بین بیش از ۱۰۰۰ خانواده نیازمند و خانواده‌هایی که به جهت شیوع ویروس کرونا مشکلات معیشتی پیدا کردند، انجام شد، ضمن اینکه به لطف خدا و به یاری امام زمان (عج) این طرح در ماه‌های دیگر نیز ادامه دارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مشارکت مردم عزیز در این طرح ستودنی است، چراکه علاوه بر این طرح، ۵۰۰ بسته غذایی به ارزش هر بسته ۲۰۰ هزار تومان با حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و مشارکت گروه‌های جهادی و خیریه‌ها تهیه و در بین نیازمندان توزیع شد.

انتهای پیام/