مشارکت نیکوکاران خراسانی برای خرید ۱۱۰ تانکر آب در خوزستان

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی با اشاره به اینکه در حال حاضر مشکل کم آبی گریبان‌گیر هموطنان خوزستانی شده است، گفت: نیکوکاران استان، برای خرید ۱۱۰ تانکر آب ویژه این هموطنان مشارکت لازم را داشتند.

به گزارش سرخس خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد خراسان رضوی، حبیب الله آسوده در تشریح برنامه‌های کمیته امداد استان در هفته ولایت اظهار کرد: خدمات مختلف کمیته امداد خراسان رضوی به نیازمندان در بخش اطعام، قربانی، توزیع سبدکالا، شناسایی نیازمندان سادات، تجلیل از حامیان و آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد همزمان با هفته ولایت درحال انجام است.

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی افزود: پیش بینی شده است تا یک میلیون و ۱۱۰ هزار وعده غذای گرم با مشارکت بنیاد غدیر، خیران، مراکز نیکوکاری، هیئات مذهبی و کمیته امداد و دستگاه های مختلف طبخ و توزیع شود.

وی از توزیع ۲۰ هزار سبد کالا شامل اقلام ضروری خوراکی در استان در هفته ولایت خبر داد و ابراز کرد: با مشارکت خیران ۵ هزار رأس دام سبک و سنگین قربانی و گوشت حاصل از آن تا عید غدیر بین  نیازمندان توزیع می‌شود.

آسوده به طرح اکرام ایتام و محسنین که تأسی گرفته از مولای متقیان، اظهار کرد: از هزار و ۱۱۰ حامی طرح اکرام ایتام طی مراسمی با اهدای لوح سپاس، تقدیر شد.

وی ادامه داد: به نیابت از امام علی(ع)، نسبت به آزادی ۱۱۰ زندانی نیازمند جرایم غیرعمد استان اقدام و این افراد به آغوش خانواده باز می‌گردند.

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی با اشاره به اینکه اکنون مشکل کم آبی گریبان‌گیر هموطنان خوزستانی شده است، ادامه داد: نیکوکاران، برای خرید ۱۱۰ تانکر آب ویژه این هموطنان مشارکت لازم را داشتند.

آسوده با توجه به اینکه در روز عید غدیر توجه ویژه‌ای به سادات صورت می گیرد، بیان داشت: سادات نیازمند سطح استان به منظور حمایت توسط این نهاد شناسایی می‌شوند تا بستر ورود آنها به چرخه حمایتی کمیته امداد فراهم شود.

انتهای پیام/