تعزیرات سرخس: گزارش مردمی درباره گران‌فروشی سیمان داشتیم

رئیس اداره تعزیرات حکومتی سرخس با اشاره اینکه امروز گزارش مردمی درباره گران‌فروشی سیمان داشتیم، گفت: در این رابطه با اداره صمت شهرستان مکاتبه کردیم تا این موضوع را بررسی و پرونده را برای رسیدگی به تعزیرات ارسال کند.

به گزارش سرخس خبر به نقل از نسیم سرخس؛ محمد مظفری نژاد با تأکید بر اینکه رسالت تعزیرات حکومتی رسیدگی به پرونده است، اظهار کرد: این پرونده‌ها از طریق اداره صمت، اتاق اصناف، نیروی انتظامی و گزارش‌های مردمی به تعزیرات حکومتی ارسال می‌شود.

رئیس اداره تعزیرات حکومتی سرخس با بیان اینکه تنظیم بازار با اداره صمت است، افزود: برای حمایت از ضابطان و تثبیت بازار، تعزیرات حکومتی در گشت‌های مشترک هم شرکت می‌کند.

وی بیان کرد: اداره صنعت، معدن و تجارت کارش تنظیم بازار، تأمین کالاهای اساسی، نظارت بر بازار، نظارت بر اصناف و اتحادیه‌ها است.

مظفری نژاد تأکید کرد: تعزیرات حکومتی وظیفه‌اش رسیدگی به پرونده تخلفات است و علاوه بر این اگر نیاز باشد در گشت‌های مشترک بازار هم حضور داریم؛ در شهرستان سرخس هفته‌ای دو بار این گشت‌ها برگزار می‌شود و نماینده تعزیرات حکومتی هم در این گشت‌ها حضور دارد.

رئیس اداره تعزیرات حکومتی سرخس عنوان کرد: همچنین سامانه ۱۳۵ تعزیرات حکومتی در طول شبانه‌روز آمادگی این را دارد تا گزارش‌های مردمی را دریافت و در اسرع وقت رسیدگی کند.

وی با اشاره اینکه امروز گزارش مردمی درباره گران‌فروشی سیمان داشتیم، گفت: در این رابطه با اداره صمت شهرستان مکاتبه کردیم تا این موضوع را بررسی و پرونده را برای رسیدگی به تعزیرات ارسال کند.

انتهای پیام/ع