فرماندار سرخس: 100 کپسول اکسیژن برای بیماران کرونایی نیاز داریم

فرماندار سرخس با بیان اینکه طبق آخرین آمار ۲۴ نفر بیمار کرونایی در بیمارستان سرخس بستری هستند، گفت: برای بیمارانی که در خانه بستری هستند نیاز به ۱۰۰ کپسول اکسیژن داریم.

محمدرضا رجبی‌مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار سرخس خبر درباره آخرین وضعیت بستری بیماران کرونایی در بیمارستان سرخس گفت: طبق آخرین آمار ۲۴ بیمار کرونایی در بیمارستان لقمان حکیم سرخس بستری هستند که با توجه به اینکه فضای بخش کرونا برای این تعداد کم بود مسئولان بیمارستان مجبور به استفاده از بخش‌های دیگر بیمارستان شدند.

فرماندار سرخس با بیان اینکه وضعیت ابتلا به کرونا در سرخس تقریبا ثابت است، گفت: به دلیل اینکه روند درمان بیماران کرونایی طولانی است، ترخیص این بیماران نیز از بیمارستان طول می‌کشد.

وی با اشاره به کمبود ۱۰۰ کپسول اکسیژن برای بیماران کرونایی بستری در منزل، اظهار کرد: از خیّران و افرادی که نذری دارند درخواست می‌کنیم تا در تامین این ۱۰۰ کپسول اکسیژن برای این بیماران کمک کنند.

رجبی‌مقدم تاکید کرد: از رسانه‌ها می‌خواهیم این نیاز شهرستان را به اطلاع خیّران برسانند تا بتوانیم هر چه سریعتر کپسول اکسیژن را برای بیماران کرونایی تامین کنیم.

انتهای پیام/ع