بهسازی پیاده‌روهای اطراف شهرک‌های نفت و گاز از طریق مسئولیت‌های اجتماعی این شرکت‌ها انجام می‌شود

سرپرست شهرداری سرخس گفت: برای بهسازی پیاده‌روهای اطراف شهرک‌های نفت و گاز توافقی با مسئولان شرکت‌های گاز و نفت داشتیم تا این شرکت‌ها از طریق مسئولیت‌های اجتماعی و با مشارکت شهرداری اطراف شهرک‌های خود را بهسازی کنند.

حمید دانشی‌مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار سرخس‌خبر  درباره بهسازی پیاده‌روهای اطراف شهرک‌های گاز و نفت گفت: پیاده‌روهای اطراف شهرک‌های گاز و نفت محلی است که شهروندان شب‌ها ورزش و پیاده‌روی می‌کنند و متاسفانه وضعیت خوبی ندارد و توان مالی شهرداری سرخس نیز به میزانی نیست که بتواند آنجا را به‌طور کامل بهسازی کند.

سرپرست شهرداری سرخس افزود: با توجه به اینکه این پیاده‌روها در اطراف شهرک‌های نفت و گاز است برای بهسازی آنها سال گذشته توافقی با مسئولان شرکت‌های پالایش گاز شهید هاشمی‌نژاد و بهره‌برداری نفت و گاز شرق داشتیم و صورتجلسه‌ای در این زمینه امضا شد تا این شرکت‌ها از طریق مسئولیت‌های اجتماعی و با مشارکت شهرداری اطراف شهرک‌های خود را بهسازی کنند.

وی گفت: با توجه به صورتجلسه مشترکی با این شرکت‌ها داشتیم و همچنین صورتجلسه جداگانه‌ای که با شرکت نفت و گاز شرق داشتیم مقرر شد تا این شرکت‌ها پیاده‌روها رو ترمیم کنند و در بحث کانال‌های آب نیز در صورتی که خود آنها نمی‌خواهند مجری باشند هزینه آن را به شهرداری بپردازند تا شهرداری نسبت به اجرای کانال‌ها اقدام کند.

دانشی‌مقدم با بیان اینکه برآورد و آنالیزی که برای بهسازی پیاده‌روهای اطراف شهرک‌های گاز و نفت داشتیم مبلغ ۲۰ میلیارد ریال است، گفت: با وجود توافق صورت گرفته هنوز اقدامی از سوی شرکت‌های گاز و نفت انجام نشده است.

انتهای پیام/ع