مراکز آموزش نیروی انتظامی در سبزوار و نیشابور فعال شدند

معاون وظیفه عمومی خراسان‌ رضوی از آغاز فعالیت مراکز آموزش نیروی انتظامی در شهرستانهای نیشابور و سبزوار برای پذیرش مشمولان پایه خدمتی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سرخس‌خبر به نقل از ایرنا، سرهنگ سید محسن شجاعی افزود: این مراکز با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا به منظور جلوگیری از تجمع مشمولان و خانواده‌ها در معاونت وظیفه عمومی استان خراسان رضوی واقع در مشهد فعال شده‌ است.

وی اضافه کرد: همچنین به منظور رفاه حال خانواده‌ها و کوتاه کردن مسیر و به حداقل رساندن تردد مشمولان از اول شهریور ماه امسال، مشمولان شهرستانهای مه‌ولات، زاوه، بردسکن، خلیل‌آباد، کاشمر، بجستان، رشتخوار، خواف و گناباد از تربت حیدریه به خدمت اعزام می‌شوند.

معاون وظیفه عمومی خراسان‌ رضوی گفت: مشمولان این شهرستانها باید اول شهریور ماه به تربت حیدریه، شهرک ولیعصر، نبش خیابان علم الهدی، کلانتری ۱۲ مراجعه کنند.

شجاعی افزود: متعهدان خدمت در آموزش و پرورش نیز که تا کنون نسبت به ثبت تعهد خدمتی خود در دفاتر پلیس +۱۰ اقدام نکرده‌اند هر چه سریعتر فرم متعهدان خدمت در آموزش و پرورش را از اداره کل آموزش پرورش خراسان رضوی اخذ و با مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ در سراسر استان تعهد خدمتی خود در آموزش و پرورش ثبت کنند در غیر این صورت این معاونت هیچ گونه خدماتی چون خروج از کشور و اخذ وام از بانکها را به آنها ارائه نخواهد کرد.

انتهای پیام/ع