معاون استاندار خراسان رضوی: استعدادی‌های انسانی و منابع خدادادی بزرگترین غنیمتی است که سرخس دارد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: استعدادی‌های انسانی و منابع خدادی بزرگترین غنیمتی است که این شهرستان دارد و در کنار آن وجود آستان قدس رضوی نیز ظرفیتی است که باید از آن به خوبی استفاده شود.

به گزارش خبرنگار سرخس خبر، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی در جلسه تکریم و معارفه فرماندار سرخس با اشاره به شاخص‌های کارگزاران نظام اسلامی، گفت: مردم‌داری، روحیه جهادی و پاک‌دستی باید جزو ویژگی‌های کارگزاران در نظام اسلامی باشند.

سیدهادی طباطبایی افزود: فرصت خدمت امروز به دست ما است که به سرعت از دست می‌رود و بزرگترین عبادت، خدمت به مردم است که با از بین بردن نظام‌های بروکراسی که مردم در آن گم شدند قابل انجام شدن است.

وی گفت: دولت سیزدهم با هدف کمک به مردم و استفاده از نخبگان و حاکم شدن ما می‌توانیم و حاکم شدن عزت در صحنه بین‌المللی تشکیل شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی ادامه داد: تلاش ما این است که مدیران در استان بر اساس همین شاخص‌ها انتخاب شوند و دارای روحیه مردمی، جهادی، دست پاکی باشند.

طباطبایی بیان کرد: استعدادی‌های انسانی و منابع خدادی بزرگترین غنیمتی است که این شهرستان دارد و در کنار آن وجود آستان قدس رضوی نیز ظرفیتی است که باید از آن به خوبی استفاده شود.

انتهای پیام/