امام جمعه سرخس: نیروهای بومی باید در بیمارستان غدیر سرخس جذب شوند/ فرماندار بر جذب نیروی بومی نظارت داشته باشد

امام جمعه سرخس گفت: موضوع اشتغال جوانان بومی در شهرستان به خصوص جذب در بیمارستان غدیر صنعت نفت بسیار مهم است و فرماندار سرخس باید نظارت جدی روی این موضوع داشته باشد تا نیروهای بومی جذب شوند.

به گزارش خبرنگار سرخس خبر، حجت‌الاسلام محمد بختیاری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه سرخس با اشاره به درگیری‌های اخیر رژیم صهیونیستی با مردم فلسطین، گفت: انتظار صهیونیست‌ها این بود که عادی‌سازی روابط و نشست با مقامات عربی برای این رژیم منحوس امنیت‌زا باشد اما فلسطینی‌ها مقاومت کردند و نگذاشتند فلسطین به حاشیه برود و با عملیات‌های شهادت‌طلبانه نشان دادند که موضوع فلسطین فراموش نمی‌شود.

امام جمعه سرخس بیان کرد: رژیم صهیونیستی تلاش دارد هویت مذهبی مسجد‌الاقصی و سرزمین فلسطین را بگیرد.

وی با تاکید بر اینکه راهپیمایی روز جهانی قدس امسال بسیار مهم است، گفت: باید در این روز قدس که یوم الله است همه شرکت کنند، به خصوص در این شرایط منطقه که مردم مظلوم فلسطین احتیاج به کمک و امیدافزایی و حمایت از مقاومت‌شان دارند.

بختیاری با اشاره به اینکه خاستگاه روز قدس، جمهوری اسلامی ایران است، گفت: مردم ایران همیشه پشتیبان فلسطین بودند و هستند و امسال نیز بعد از دو سال تعطیلی راهپیمایی روز قدس به خاطر شیوع کرونا، امسال با حضور در راهپیمایی روز قدس، مشت محکمی به دهان استکبار جهانی خواهیم زد.

خطیب جمعه سرخس در ادامه به اهانت به قرآن در کشور سوئد اشاره و این حرکت ذلیلانه را نشانه ضعف اروپا در مقابل اسلام ‌خواهی دانست و گفت: کشورهای غربی در مقابل منطق اسلام هیچ پاسخی ندارند و به همین خاطر به این کتاب آسمانی هتک حرمت می‌کنند و همه مسلمانان این عمل خبیثانه و هتک حرمت را محکوم می‌کنند.

وی با تبریک سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: پاسداران سبزپوشانی هستند که عزم‌های پولادین در دفاع از نظام و انقلاب اسلامی دارند و نهاد سپاه یک نهاد مردمی و انقلابی پشتیبان نیروهای مسلح است. سپاه پاسداران در پیروزی و حفظ نظام و شکست دشمنان، نقش کلیدی دارد و در کنار دیگر نیروهای مسلح خار چشم دشمنان و امید نیروهای انقلاب است.

بختیاری در پایان با اشاره به موضوع جذب نیرو در بیمارستان غدیر سرخس گفت: موضوع اشتغال جوانان بومی در شهرستان به خصوص جذب در بیمارستان غدیر صنعت نفت بسیار مهم است و فرماندار سرخس باید نظارت جدی روی این موضوع داشته باشد تا نیروهای بومی جذب شوند و با ابهاماتی چون شرایط سنی و تعریف بومی، باعث ضایع شدن حق نیروهای بومی نشود.

انتهای پیام/