پیگیری اختصاصی سرخس‌خبر | مصاحبه استخدامی بیمارستان غدیر نفت سرخس پس از صدور پروانه بهره‌برداری بیمارستان انجام می‌شود

رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت شمال شرق گفت: مصاحبه استخدامی بیمارستان غدیر نفت سرخس پس از صدور پروانه بهره‌برداری بیمارستان انجام می‌شود و در صورتی که این روند به‌خوبی و با همکاری تمام دستگاه‌های ذی‌ربط انجام شود احتمالاً شروع مصاحبه‌ها حداقل یک ماه دیگر است.

وحید مالکی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار سرخس‌خبر درباره زمان انجام مصاحبه استخدامی بیمارستان غدیر نفت سرخس با اشاره به روند راه‌اندازی بیمارستان گفت: پس از آنکه وزیر نفت مجوز تاسیس بیمارستان را صادر کرد، آزمون استخدامی بیمارستان غدیر صنعت نفت سرخس انجام شد.

رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت شمال شرق گفت: پس از برگزاری آزمون، وزارت بهداشت باید پروانه بهره‌برداری بیمارستان را صادر کند تا پس از صدور پروانه، وارد مرحله مصاحبه شویم؛ در صورتی که این روند به‌خوبی و با همکاری تمام دستگاه‌های ذی‌ربط انجام شود احتمالاً شروع مصاحبه‌ها حداقل یک ماه دیگر باشد.

وی افزود: دو عامل برای انجام مصاحبه‌های استخدامی لازم است که یک عامل صدور پروانه بهره‌برداری توسط وزارت بهداشت است و عامل دوم تعیین محل پرداخت حقوق و دستمزد پذیرفته‌شدگان است که باید توسط وزارت نفت مشخص شود.

مالکی اظهار کرد: درباره تعیین محل پرداخت حقوق و دستمزد پیگیری‌های توسط نماینده سرخس انجام شد و با دستور وزیر نفت، حقوق این افراد توسط شرکت ملی گاز پرداخت می‌شود و به زودی تفاهم‌نامه آن امضا می‌شود.

رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت شمال شرق قدم نهایی بعد از انجام مصاحبه را اخذ پروانه مسئولیت فنی برای پذیرفته‌شدگان نهایی از وزارت بهداشت عنوان کرد و گفت: وزارت بهداشت باید برای افراد پذیرفته‌شده مجوز فعالیت صادر کند و تایید کند که افراد صلاحیت انجام کار را دارند.

وی درباره صدور پروانه بهره‌برداری بیمارستان گفت: صدور پروانه بهره‌برداری بیمارستان غدیر نیاز به تایید دانشگاه علوم پزشکی مشهد و شبکه بهداشت و درمان سرخس دارد و برای راه‌اندازی این بیمارستان لازم است که تمام دستگاه‌های ذی‌ربط دست به دست هم بدهند تا خدمات هر چه سریعتر به مردم داده شود.

مالکی در پاسخ به این سوال خبرنگار سرخس‌خبر که مصاحبه‌ها توسط کدام ارگان انجام می‌شود، گفت: ارگان انجام‌دهنده مصاحبه‌ها هنوز دقیق مشخص نیست اما بین دانشگاه علوم پزشکی مشهد و بهداشت و درمان وزارت نفت در تهران، یکی از این ارگان‌ها مصاحبه را انجام می‌دهند و سعی ما بر این است که مصاحبه سریعتر انجام شود.

رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت شمال شرق در پایان درباره زمان بهره‌برداری بیمارستان غدیر سرخس گفت: در صورتی که دستگاه‌های ذی‌ربط با ما همکاری کنند، تلاش می‌کنیم تا پایان شهریور ماه امسال بیمارستان غدیر سرخس را به بهره‌برداری برسانیم.

خبرنگار: علیرضا علی‌صوفی

انتهای پیام/ع