فوری و مهم | جوابیه روابط عمومی فرمانداری سرخس درباره برخی ابهامات در خصوص اسامی دعوت‌شدگان به مصاحبه استخدامی بیمارستان غدیر نفت

روابط عمومی فرمانداری سرخس در پی اعتراض برخی از داوطلبان درباره اسامی دعوت‌شدگان به مصاحبه استخدامی بیمارستان غدیر نفت سرخس در جوابیه‌ای توضیحاتی ارائه کرد.

روابط عمومی فرمانداری سرخس در پی اعتراض برخی از داوطلبان درباره اسامی دعوت‌شدگان به مصاحبه استخدامی بیمارستان غدیر نفت سرخس در جوابیه‌ای توضیحاتی ارائه کرد.

متن کامل این جوابیه به شرح زیر است:

دعوت به مصاحبه شدگان عزیز بیمارستان غدیر نفت

با سلام و احترام

به اطلاع می‌رساند، در هر جذب و استخدام در کشور و مطابق با نص صریح قانون سهمیه خانواده معزز شهدا، جانبازان گرامی و آزادگان سرافراز مطابق با ماده 21 فصل چهارم- تسهیلات اداری و استخدامی کشور انجام گردیده است که تعداد شش نفر در این آزمون سهمیه جذب دارند که این افراد سه برابر ظرفیت(۱۸) نفر از بین نیروهای حائز شرایط خانواده معظم ایثارگران به مصاحبه دعوت و جذب خواهند شد.

پس از برگزاری آزمون کتبی و اعلام نتایج در بررسی‌های تکمیلی مشخص شد، آقایان مهدی پور قربان و سجاد محمدپور شرایط سنی را نداشته و با تماس با ایشان درخواست ارایه مستندات در صورت داشتن اولویت اجتماعی شد که متاسفانه هیچگونه مدارکی در این خصوص ارایه نکردند و بر همین اساس از ادامه فرآیند جذبشان در جهت تحقق عدالت جلوگیری به‌عمل آمد.

مردم شریف و عزیز بدانند با دقت و حساسیت کامل در قالب یک کارگروه تمامی فرایند جذب انجام می‌شود.

لازم به ذکر است، کسانی که بخواهند به منظور القا حس بدبینی افکار عمومی مردم عزیز مطلبی منتشر کنند، قطعا در مراجع ذی‌صلاح بایستی جوابگو باشند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرخس

به گزارش سرخس‌خبر، صبح امروز جدول زمان‌بندی مصاحبه استخدامی بیمارستان غدیر نفت سرخس منتشر شد که پس از انتشار تعدادی از داوطلبان در شبکه‌های اجتماعی نسبت به اسامی دعوت‌شدگان اعتراض کردند و خواستار بررسی مجدد اسامی شدند.

بیشتر بخوانید:

جدول زمان‌بندی مصاحبه استخدامی بیمارستان غدیر نفت سرخس منتشر شد + فایل

سرپرست فرمانداری سرخس: مصاحبه‌های استخدامی بیمارستان غدیر ضبط می‌شوند

جزئیات مصاحبه استخدامی بیمارستان غدیر نفت سرخس مشخص شد

انتهای پیام/ع