دادستان عمومی و انقلاب سرخس در گفتگو با «سرخس خبر»:

دستگیری و بازداشت یکی از مدیران دستگاه اجرایی سرخس به جرم اختلاس ۱۵ میلیارد ریال و جعل اسناد

دادستان سرخس گفت: به همت سربازان گمنام امام زمان(عج) مدیر یکی از دستگاه‌های اجرایی شهرستان سرخس و مدیر یکی از شرکت‌های زیر مجموعه این اداره، به جرم اختلاس دستگیر و بازداشت شد.

حمید علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار سرخس خبر، گفت: به همت سربازان گمنام امام زمان(عج) مدیر یکی از دستگاه‌های اجرایی شهرستان سرخس و مدیر یکی از شرکت‌های زیر مجموعه این اداره، به جرم اختلاس دستگیر و  بازداشت شد.

دادستان عمومی و انقلاب سرخس بیان کرد: از سال ۹۳ متهمان با سندسازی و فاکتورسازی اقدام به این عمل مجرمانه می‌کردند که با همت سربازان گمنام امام زمان پس از رصدهای مختلف دستگیر و بازداشت شدند.

وی اظهار کرد: در راستای منویات و فرموده مقام معظم رهبری که قوه قضائیه باید از حقوق بیت‌المال صیانت کند و اینکه دستگاه قضا رسالت مصون‌سازی جامعه و سلامت اداری را برعهده دارد، ما با احدی از مدیران دولتی و دستگاه‌های اجرایی تعارف نداریم و هر کسی که در شهرستان تخلفی انجام دهد در‌ چارچوب قانون با او رفتار می‌کنیم.

علیزاده تاکید کرد: این قول را قبلا به مردم شریف سرخس داده‌ایم که ذره‌ای در برابر این تخلفات کوتاه نیاییم و مدافع حقوق مردم و بیت‌المال هستیم.

دادستان انقلاب و عمومی سرخس گفت: اخبار تکمیلی در این باره به موقع اعلام می‌شود.

انتهای پیام/