سرخس در وضعیت زرد کرونایی قرار دارد

رییس کمیته رسانه و اطلاع‌رسانی قرارگاه مدیریت کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: هم اینک ۹ شهرستان خلیل آباد، درگز، سبزوار، ششتمد، سرخس، قوچان، کلات، کوهسرخ و گناباد در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

به گزارش سرخس‌خبر به نقل از فارس، محمد پهلوان کاشی اظهار کرد: هم اینک شهرستان های باخرز، بجستان، بردسکن، بینالود، تایباد، تربت حیدریه، تربت جام، جغتای، جوین، چناران، گلبهار، خواف، خوشاب، رشتخوار، زاوه، صالح آباد، فریمان، فیروزه، کاشمر، مشهد، مه ولات، نیشابور، زبرخان و میان جلگه در وضعیت آبی کرونایی قرار دارند.

وی افزود: این در حالی است که هفته گذشته ۱۳ شهرستان استان خراسان رضوی در وضعیت آبی کرونایی قرار داشتند.

محمد پهلوان کاشی با بیان این که هم اکنون شهرستان داورزن در وضعیت نارنجی کرونایی قرار گرفته است گفت: این در حالی است که هفته گذشته هیچ یک از شهرستان‌های استان در وضعیت نارنجی کرونایی قرار نداشتند.

وی با بیان این که هم اینک ۹ شهرستان خلیل آباد، درگز، سبزوار، ششتمد، سرخس، قوچان، کلات، کوهسرخ و گناباد در وضعیت زرد کرونایی قرار دارندافزود: این در حالی است که هفته اخیر ۲۰ شهرستان استان در وضعیت زرد کرونایی قرار داشتند.

رییس کمیته رسانه و اطلاع‌رسانی قرارگاه مدیریت کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد ادامه داد: خوشبختانه هیچ یک از شهرستان های استان خراسان رضوی در وضعیت قرمز کرونایی قرار ندارد.

پایان پیام/ع