دیدار فرمانده هنگ مرزی سرخس با خانواده شهید «یونس سیفی‌نژاد»

سرهنگ «محمودی» با خانواده شهید مدافع وطن «یونس سیفی‌نژاد» از شهدای برجک مزه‌سر دیدار کرد.

به گزارش سرخس‌خبر به نقل از دفاع‌پرس، به مناسبت فرارسیدن چهلمین روز شهادت پنج مرزبان جمهوری اسلامی توسط معاندان در برجک مزه‌سر، سرهنگ ستاد «محمد محمودی» فرمانده هنگ مرزی سرخس با حضور در منزل شهید مدافع وطن «یونس سیفی‌نژاد» با خانواده آن شهید والامقام دیدار و گفت‌وگو دیدار کرد.

سرهنگ محمودی در این دیدار با تأکید بر ضرورت توجه به خانواده‌های شهدا توسط آحاد جامعه، اظهار کرد: تداوم راه شهدا مهمترین و بالاترین هدف است و خانواده‌های شهیدان گنجینه گرانبهای ملت و سرمایه‌های ارزشمند انقلاب اسلامی به شمار می‌روند.

وی گفت: جامعه ما قدردان مجاهدت‌ها و ازخودگذشتگی‌های شهدا به‌خصوص شهدای مرزبانی است و یاد و خاطره آن‌ها تا همیشه در ذهن‌ها باقی خواهد ماند و مردم مسیری که شهیدان با نثار خون خود پیش‌روی ملت ما قرار دادند و ضامن اعتلای ایران اسلامی خواهد بود با قوت خواهند پیمود.

فرمانده هنگ مرزی سرخس بر هوشیاری مرزبانان جمهوری اسلامی در حراست از مرزهای ایران اسلامی تأکید کرد.

سرهنگ محمودی در پایان این دیدار با اهدای لوح از خانواده شهید «سیفی‌نژاد» تجلیل کرد.

«یونس سیفی‌نژاد» ۱۰ دی‌ ۱۳۸۰ در شهرستان سرخس متولد شد و سرانجام یکشنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه در حمله تروریستی اشرار به برجک «مزه سر» هنگ مرزی سراوان استان سیستان و بلوچستان به همراه همرزمانش «علی غنی باتدبیر»، «محمد جمال‌زاده»، «حسن بادامکی» و «ناصر حیدری» به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

پایان پیام/ع