پایان مسابقات والیبال جام ولایت سرخس با قهرمانی تیم گاز

مسابقات جام ولایت شهرستان سرخس که با حضور ۷ تیم آغاز شده بود با قهرمانی تیم گاز به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار سرخس‌خبر، مسابقات جام ولایت شهرستان سرخس که با حضور ۷ تیم آغاز شده بود با قهرمانی تیم گاز به کار خود پایان داد.

فینال این مسابقات که بین دو تیم «کارکنان گاز» و «آکادمی جوانان گاز الف» برگزار شد؛ تیم کارکنان در یک بازی بسیار جذاب و پر کش و قوس توانست با نتیجه ۳ بر ۱ تیم جوانان آکادمی گاز را شکست دهد.

دیدار رده‌بندی این رقابت‌ها با توجه به حضور نیافتن تیم «نفت»،دو بر صفر به سود تیم «آکادمی جوانان ب گاز» اعلام شد.

نامگذاری سالن ورزشی شهید دهقان‌زاده سرخس به عنوان خانه والیبال شهرستان

عیسی صدری‌فر، رئیس اداره ورزش و جوانان سرخس در حاشیه مراسم اهدای جوایز این رقابت‌ها ضمن خداقوت به بازیکنان و مربیان تیم‌ها از اقدامات خوب هیئت والیبال در برگزاری مسابقات و توسعه و رشد والیبال شهرستان قدردانی و اعلام کرد: با مکاتبه با اداره کل ان‌شاءالله به زودی سالن شهید دهقانزاده به هیئت والیبال واگذار می‌شود و این سالن به عنوان خانه والیبال شهرستان نام‌گذاری خواهد شد.

سرپرست هیئت والیبال سرخس نیز با تقدیر از ستاد مردمی قرآن و عترت سرخس که در برگزاری این مسابقات همکاری داشت، گفت: ان‌شاءالله با برگزاری این نوع مسابقات روز به روز شاهد پیشرفت والیبال سرخس باشیم.

سعید ایزدی در ادامه از خانواده‌های بازیکنان که با حضور خود در سالن مسابقات باعث افزایش روحیه و انگیزه به بازیکنان شدند تشکر و قدردانی کرد.

سرپرست هیئت والیبال سرخس افزود: از همکاران خوبم در هیئت والیبال سرخس که در برگزاری این مسابقات زحمت زیادی کشیدند و همچنین داوران عزیز که با قضاوت‌های بسیار خوب به جذابیت این مسابقات افزودند صمیمانه تشکر و قدردانی می‌کنم.

در پایان این مسابقات با اهدا جام و حکم قهرمانی توسط رئیس اداره ورزش و جوانان سرخس و پیشکسوتان والیبال به تیم های برتر از تلاش و زحمات آنان قدردانی شد.

پایان پیام/ع