رئیس جمعیت هلال احمر سرخس در گفتگو با سرخس خبر:

طرح «هلال بهشت» در سرخس در حال اجرا است

رئیس جمعیت هلال احمر سرخس از اجرای طرح «هلال بهشت» در سرخس خبرداد.

محمد رضائی رکن آبادی در گفتگو با خبرنگار سرخس خبر گفت: جمعیت هلال احمر شهرستان سرخس، طبق سنوات گذشته ۲ پایگاه امداد و نجات جاده ای یکی در ۳۰ کیلومتری شهرستان واقع در گنبدلی به صورت ثابت و یکی در ۱۱۰ کیلومتری شهرستان واقع در مسجد بین راهی مزداوند به صورت موقت جهت امداد رسانی به حوادث احتمالی استقرار داده است.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سرخس بیان کرد: با توجه به ورود مسافران نوروزی به شهرستان مرزی سرخس برای راهنمایی مسافران عزیز اعضای جوانان این جمعیت با برپایی یک دستگاه چادر سازمان جوانان و یک دستگاه چادر نماز به همراه فضای کودک و ایستگاه سلامت در ابتدا ورودی شهرستان جنب فرهنگسرای بزرگ امام رضا علیه السلام ارائه خدمت می کنند.

رضائی با اشاره با اجرای طرح هلال بهشت توسط هلال احمر گفت: در طرح “هلال بهشت” هلال احمر ویژه نوروز ۹۸ که از ۲۵ اسفند تا ۱۸ فروردین آغاز به کار کرده، جمعیت هلال احمر سرخس در مجموع با دو دستگاه آمبولانس، یک دستگاه خودرو ست نجات، یک دستگاه خودرو کمک دار، سه دستگاه خودرو سواری با حضور روزانه ۱۴ نفر نیروی داوطلب و پرسنل خدمات لازم را به مسافران نوروزی می دهد.

وی با اشاره به وضعیت بارش های اخیر در سطح استان خراسان رضوی عنوان کرد: برای جلوگیری از حوادث احتمالی، نیروهای هلال احمر شهرستان سرخس در حالت آماده باش هستند و الحمدلله تاکنون گزارشی درباره حادثه ناشی از سیلاب و بارش باران در شهرستان سرخس نداشتیم.

رئیس جمعیت هلال احمر سرخس در پایان گفت: مسافران و هموطنان عزیز در صورت بروز هر گونه حادثه ای خونسردی خود را حفظ کنند و با شماره ۱۱۲ سازمان امداد و نجات تماس بگیرند یا به نزدیکترین پایگاه امداد مراجعه کنند.

انتهای پیام/