رئیس شورای شهر سرخس در گفتگو با «سرخس خبر»:

افزایش ۵۰۰ تومانی کرایه تاکسی در سرخس غیرقانونی است/ نرخ کرایه تاکسی همان ۲۰۰۰ تومان است

رئیس شورای شهر سرخس گفت: افزایش قیمت کرایه تاکسی های تلفنی از ۲۰۰۰ تومان به ۲۵۰۰ تومان غیرقانونی است و شورای شهر سرخس هیچ مصوبه ای در این زمینه نداشته است.

معصومه گلاوی در گفتگو با خبرنگار «سرخس خبر» درباره افزایش قیمت کرایه تاکسی توسط تاکسی تلفنی ها گفت: افزایش قیمت کرایه تاکسی های تلفنی از ۲۰۰۰ تومان به ۲۵۰۰ تومان غیرقانونی است و شورای شهر سرخس هیچ مصوبه ای در این زمینه نداشته و قیمت کرایه ها تغییری نکرده است.

رئیس شورای شهر سرخس بیان کرد: طبق مصوبه شورای شهر قیمت کرایه تاکسی های تلفنی ۲۰۰۰ تومان و کرایه تاکسی های درون شهری برای یک نفر ۸۸۰ تومان و برای بیش از یک نفر ۱۵۰۰ تومان است.

گلاوی افزود: تاکسی ها موظفند قیمت کرایه را به صورت برچسب بر روی شیشه خودرو نصب کنند و مردم در صورت مشاهده هر گونه افزایش قیمت آن را به شهرداری اعلام و شکایت خود را ارائه کنند.

رئیس شورای شهر سرخس عنوان کرد: برای افزایش قیمت کرایه تاکسی ها، شهرداری باید لایحه ای را به شورای شهر ارائه کند و پس از آن در صورت تصویب شورای شهر، این مصوبه به کمیسیون تطبیق ارسال می شود و پس از تصویب در کمیسیون تطبیق قابلیت اجرا دارد.

وی در پایان گفت: تاکنون شهرداری لایحه ای در این زمینه به شورای شهر ارائه نکرده است و تمام افزایش قیمت ها به هر دلیلی غیرقانونی است.
انتهای پیام/