خبر تکمیلی روابط عمومی پالایشگاه گاز سرخس درباره اسامی مرحومین و مسمومان نشت گاز

رئیس روابط عمومی و سخنگوی کمیته مدیریت شرایط اضطراری شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد اسامی مرحومین و مسمومین نشت گاز ترش در زمان تعمیرات اساسی را اعلام کرد.

به گزارش سرخس‌خبر به نقل از روابط عمومی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد، رضا رضازاده اسامی مرحومین و مسمومین نشت گاز ترش در زمان تعمیرات اساسی را اعلام کرد.

رئیس روابط عمومی و سخنگوی کمیته مدیریت شرایط اضطراری شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد افزود: ضمن عرض تسلیت به خانواده همکاران درگذشته و آرزوی سلامتی از درگاه ایزدمنان برای مصدومین، متعاقب خبر قبلی نشت گاز ترش در واحد تصفیه گاز شماره ۲ این شرکت، متاسفانه آقای مهندس کاظم میری مسئول راه اندازی واحد مذکور و آقای مصطفی سنجرانی از کارکنان پیمانکار تعمیرات اساسی مشغول در آن واحد به رحمت خدا رفتند.

وی همچنین گفت: با انجام کامل معاینات پزشکی کارکنانی که در محل نشتی گاز حضور داشته اند، در حال حاضر تعداد مصدومان ۶ نفر می باشند که تعداد سه نفر از این عزیزان  به نام های آقایان ابراهیم اسدزاده، یعقوب سنجرانی و هاتف کلالی در دی کلینیک غدیر صنعت نفت سرخس بصورت سرپایی مداوا و تحت نظر قرار دارند و حال عمومی آنها مساعد می باشد. سه نفر دیگر از این عزیزان به نام های آقایان یونس فتحی، منوچهر علیمیرزایی و موسی دهقان هم جهت مداوا و درمان تکمیلی به بیمارستان امام رضا عليه السلام مشهد اعزام شدند.

پایان پیام/