مدیر مالی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد خبرداد:

تحقق 85 درصدی کسب درآمدهای پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد در سال 97

مدیر مالی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد از تحقق 85 درصدی کسب درآمدهای این مجتمع گازی در سال 97 خبرداد.

به گزارش خبرنگار سرخس خبر، علی اصغر ساربان با اعلام این خبر افزود: طبق برنامه مصوب در سال 97 باید از محل فروش گاز مبلغ یک هزار و پنجاه میلیارد ریال، از محل فروش گوگرد سه هزار و 430 میلیارد ریال و همچنین از محل درآمد حق العمل کاری 117 میلیارد ریال کسب در آمد می نمودیم.

وی تصریح کرد: بنابراین با این احتساب درصد تسهیم درآمد گوگرد 75 درصد،  گاز 23 درصد و مایعات دو درصد از بودجه های شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد را تامین کرده است.

این مقام مسئول در ادامه به عملکرد شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد در سال 1397 اشاره و بیان کرد: در سال 97 فروش گاز در این مجتمع 961 میلیارد و 275 میلیون ریال و از محل فروش گوگرد و محصولات گوگردی دو هزار و 854 میلیارد ریال و از محل حق العمل کاری مایعات گازی 81 میلیارد ریال، بودجه های این شرکت تحقق یافته است.

ساربان مقدم خاطر نشان کرد: بنابراین طبق برنامه پیش رو ما توانستیم در سال 1397 به 85 درصد از برنامه کسب درآمدها دست پیدا کنیم.

ساربان مقدم تاکید کرد: کسب این موفقیت مرهون حمایت های هیات مدیره، مدیرعامل و تلاش جمعی کلیه ارکان پالایشگاه می باشد.

مدیر مالی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد در پایان اظهار امیدواری کرد: در سال جاری نیز در تحقق اهداف برنامه و بودجه مصوب به توفیقات بزرگ دست پیدا کنیم.

انتهای پیام/