قهرمانی تیم والیبال بانوان سرخس در مسابقات چند جانبه استانی

رئیس هیئت والیبال شهرستان سرخس گفت: مسابقات چند جانبه استانی به مناسبت هفته دولت و با شرکت ۱۰ تیم از شهرهای خراسان‌رضوی به میزبانی درگز برگزار شد و تیم والیبال بانوان سرخس توانست با ارائه بازی‌های بسیار خوب قهرمان این مسابقات شود.

به گزارش سرخس‌خبر به نقل از روابط عمومی هیات والیبال سرخس، سعید ایزدی گفت: مسابقات چند جانبه استانی به مناسبت هفته دولت و با شرکت ۱۰ تیم از شهرهای خراسان‌رضوی به میزبانی درگز برگزار شد و تیم والیبال بانوان سرخس توانست با ارائه بازی‌های بسیار خوب به فینال مسابقات راه پیدا کند.

رئیس هیئت والیبال شهرستان سرخس افزود: تیم والیبال سرخس که به مربیگری فهیمه سعیدیان و سرپرستی مینا غلامی و متشکل از خانم‌ها سعیده امینی‌نیا، فاطمه زارع ،زهرا شعبانزاده، عاطفه بریچی، الهام خانی‌زاده، مهرناز بگ‌زاده، سلاله گمرکی، زهرا دهقان‌مقدم، مریم حسن‌زاده، ستایش عرب، مطهره علیمیرزایی و حدیثه امینیان در این مسابقات شرکت کرده بود در فینال این جام با شکست تیم درگز به مقام قهرمانی مسابقات دست یافت.

وی در پایان با تشکر از کادر فنی و بازیکنان تیم بانوان که موفق به کسب مقام اول این مسابقات شدند گفت: از شورای شهر و شهردار نیز که در اعزام این تیم کمک کردند صمیمانه تشکر و قدردانی می‌کنم.

پایان پیام/ع