سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به همراه استاندار خراسان رضوی به شهرستان سرخس

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به همراه استاندار خراسان رضوی جهت بررسی وضعیت پروژه‌های جاده سرخس مشهد، سد شوریجه و افتتاح ۶ کیلومتر از جاده اصلی مشهد سرخس، فردا به سرخس سفر می‌کنند.

حسن نوری‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار سرخس‌خبر با اشاره به جلسه خود با استاندار خراسان رضوی در هفته گذشته، گفت: یکی از نتایج و مصوبات جلسه با استاندار خراسان رضوی تشریح روند اجرایی پروژه  جاده سرخس مشهد بود که مقرر شد جهت تسریع در روند انجام این پروژه و پرداخت مطالبات پیمانکاران به سرعت اقداماتی انجام شود تا هر چه سریعتر  این پروژه به بهره‌برداری برسد و در همین خصوص جلسه‌ای با حضور مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی سرخس و سرپرست سازمان برنامه و بودجه استان برگزار کردیم.

فرماندار سرخس افزود: در همین راستا برابر هماهنگی‌های انجام گرفته، آقای دکتر منظور، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه بودجه کشور فردا(جمعه) به همراه استاندار خراسان رضوی از پروژه جاده جدید سرخس مشهد و سد شوریجه بازدید می‌کنند.

وی با بیان اینکه یکی دیگر از مصوبات جلسه با استاندار الحاق ۴۰ هکتار از اراضی کشاورزی سرخس به اراضی مسکونی است، گفت: این الحاق با مساعدت تولیت آستان قدس رضوی و مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی سرخس به منظور جلوگیری از افزایش قیمت مسکن برای شهروندان سرخسی انجام می‌شود.

نوری‌زاده در ادامه از زیباسازی و بهسازی بلوار طالقانی (شرقی و غربی) شهر سرخس خبر داد و گفت: با توجه به برگزاری جلسات کارشناسی و تبادل نظر اعضای شورای شهر و شهردار سرخس با مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سرخس و جمع بندی در جلسه با استاندار خراسان رضوی و مساعدت تولیت آستان قدس رضوی مقرر شد بلوار طالقانی (شرقی و غربی) با اعتبار ۶۰ میلیارد تومان همزمان با سفر استاندار به سرخس کلنگ‌زنی و در کوتاه‌ترین زمان به بهره‌برداری برسد تا بتوانیم یک بلوار در شان مردم سرخس و مانند بلوار احمدآباد مشهد داشته باشیم.

فرماندار سرخس در پایان گفت: لازم است که از تولیت آستان قدس رضوی بابت همکاری ‌و مساعدت ویژه در این زمینه تقدیر و تشکر کنم.

خبرنگار: علیرضا علی‌صوفی

پایان پیام/ع