مسئله گاز در همه روستاهای سرخس حل می‌شود

استاندار خراسان رضوی گفت: مسائلی که در جلسات برگزار شده با مردم و مسئولان در سرخس مطرح شده را دنبال خواهیم کرد و مسئله گاز در همه روستاها حل خواهد شد.

به گزارش سرخس‌خبر به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، یعقوبعلی نظری عصر امروز در گردهمایی ائمه جماعات و معتمدان اهل سنت شهرستان سرخس اظهار کرد: وحدت در نتیجه یگانه پرستی و اعتقاد به رسالت پیامبر اسلام و‌دین اسلام و قرآن به عنوان یک نعمت به ما داده شده، همه ما در حفظ وحدت تلاش کنیم، زیرا وحدت یک نیاز قطعی برای پیشرفت و تعالی است.

وی تصریح کرد: اگر وحدت دچار خدشه و به تفرقه گرفتار شویم از نظر مادی و اجتماعی و ملی ضرر می‌کنیم، زیرا موضوع اهمیت زیادی دارد.

نماینده عالی دولت در استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: اگر حمایت و حضور در صحنه شما نباشد، مسئولان هم نمی‌توانند وظایف خود را انجام‌دهند زیرا مستلزم پشتیبانی مردمی است. در سرخس نیز رابطه شما مردم با مسئولان رابطه دلی و عینی است. فضای مناسبی در منطقه حاکم است.

نظری افزود: هدف و قصد ما دفاع از نظام مقدس است. این نظام هدیه الهی و یادگار شهدا است. این نظام برای اینکه مردم مسیر تعالی را طی کنند مستقر شده است.

وی ا‌دامه داد: قطعا وقتی ارزش‌ها و قرآن حاکم باشند و همه چیز در مسیر خداوند باشد خیلی از مسائل حل می‌شود. برای ما تفاوتی ندارد که این حفاظت از نظام اسلامی و حرکت مسیر شهدا در چه نقاطی باشد. ما اهدافمان کاملا روشن است و همانطور که در دفاع مقدس مردم نقش اصلی را رقم زدند، در مابقی میدان‌ها به همین ترتیب است و نقش اصلی با مردم است.

وی گفت: هرجا مردم حضور پیدا کردند اگر مشکل و مسئله‌ای بوده‌حل شده است. الان عرصه حضور، عرصه اقتصادی است و آنچه مهم است تحقق اهداف عالیه و استحکام نظام مقدس است که در خدمت به مردم اتفاق می‌افتد.

نماینده عالی دولت در استان خراسان رضوی گفت: مسائلی که در جلسات برگزار شده مطرح شده را دنبال خواهیم کرد و مسئله گاز در همه روستاها حل خواهد شد.

وی‌ تاکید کرد: مسئله آب در برخی از روستاها نیز حل خواهد شد و در زمینه گرد و غبار که مشکل اصلی این شهر است، هفته آینده جلسه‌ای برگزار خواهد شد.

به گفته وی، در حوزه جاده مشهد-سرخس تصمیمات گرفته شده و امیدواریم سرعت کار افزایش پیدا کند.

وی تاکید کرد: اشتغال صرفا به معنی استخدام نیست. کارخانه‌جات ما هم نیاز به نیروی کار دارند و هم ما بیکار داریم. این به این دلیل است که یا‌ مهارت لازم و یا روحیه کاری وجود ندارد. ظرفیت برای کار وجود دارد. حس اشتغال و کار باید برای جوانان ما به وجود بیاید.

پایان پیام/ع