دولت سیزدهم، دولت خدمات صادقانه است

امام جمعه سرخس گفت: در این دولت که بهار خدمات و تلاش‌های صادقانه است، فرماندار شهرستان هم کارهای اساسی را در شهرستان پیگیری می‌کند و انجام می‌دهد.

به گزارش خبرنگار سرخس‌خبر،‌ امام جمعه سرخس در جلسه شورای اداری سرخس بیان اینکه دولت انقلابی برای حل مشکلات تلاش می‌کند، گفت: در شهرستان سرخس نیز فرماندار و نماینده مجلس نیز برای حل مشکلات در تلاش هستند و باید توجه داشت که جنس مشکلات تفاوت دارند و مشکلات به تدریج حل می‌شوند.

حجت‌الاسلام محمد بختیاری بیان کرد: در جهاد تبیین باید فعال باشیم و مردم را نسبت به واقعیت‌ها آگاه کنیم زیرا دشمنان در جنگ بر اراده‌ها کار می‌کنند؛ در قضیه طوفان الاقصی نیز دشمن بر اراده‌ها کار می‌کند و ظالم را به عنوان مظلوم معرفی می‌کند در حالیکه ۷۵ سال فلسطین تحت ظلم و جنایت رژیم صهیونیستی بوده است.

وی افزود: در داخل کشور مسئولانی داریم که میدانی هستند و در بین مردم حضور دارند و به مردم خدمت می‌کنند اما مورد آماج تخریب قرار می‌گیرند و این جهاد تبیین است که به ما می‌گوید دنبال حق و حقیقت باشیم و آن را به مردم بیان کنیم.

حجت‌الاسلام بختیاری افزود: در این دولت که بهار خدمات و تلاش‌های صادقانه است، فرماندار شهرستان هم کارهای اساسی را در شهرستان پیگیری می‌کند و انجام می‌دهد.

امام جمعه سرخس با بیان اینکه اتحاد و انسجام بین مسئولان وجود دارد و نماینده مجلس نیز در رده‌های ملی در موضوعات مرتبط با شهرستان همکاری می‌کند و باید در راه خدمت به مردم و بدون منت گام برداریم.

خبرنگار:‌ علیرضا علی‌صوفی

پایان پیام/