مدیر اجرایی منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی سرخس منصوب شد

با حکم مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، «محسن پوراحمدی» به عنوان مدیر اجرایی منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی سرخس منصوب شد.

به گزارش سرخس‌خبر به نقل از دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، با حکم مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، «محسن پوراحمدی» به عنوان مدیر اجرایی منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی سرخس منصوب شد.

حجت‌الله عبدالملکی در این حکم آورده است:

جناب آقای محسن پوراحمدی

با سلام و احترام
نظر به تخصص، تجارب و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «مدیر اجرایی منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی سرخس» منصوب می‌شوید.
از جنابعالی انتظار می‌رود به منظور راه‌اندازی منطقه آزاد سرخس ضمن برنامه‌ریزی و پیگیری امور‌حقوقی، تحویل املاک و اراضی، برنامه های اجرایی و ساختار تشکیلات آن، در هماهنگی با دبیرخانه و سازمان منطقه معین انتخاب شده برای آن منطقه، نسبت به تهیه طرح جامع و پیگیری تصویب آن اهتمام ورزید.
امید است در انجام شایسته وظایف محوله و تحقق منویات یاد شده با رعایت اصول قانون مداری و با اتکال به خداوند متعال در راستای خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران و مردم شریف آن منطقه، نقش مؤثر و سازنده‌ای ایفا نمایید.
منطقه آزاد سرخس یکی از سه منطقه آزاد جدید است که لوایح ایجاد این مناطق در مهرماه سالجاری به تایید شورای نگهبان رسید.

مناطق آزاد جدید (سرخس و دوغارون) در استان خراسان رضوی و (مازندران) در استان مازندران قرار دارد.

گفتنی است؛ محسن پور‌احمدی پیش از این مدیریت امور‌حقوقی و تقنین دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی را برعهده داشت.

پایان پیام/ع