تکفیری‌هایی که مرزبانان ما را به شهادت رساندند، «کلاب الصهیون و الآمریکا» هستند

امام جمعه سرخس گفت: برخی از این مزدوران آمریکا و اسرائیل، تکفیری‌های زبون هستند که باید اسم‌شان را کلاب الصهیون و کلاب الامریکا بگذاریم و اسلحه‌شان را سمت مرزبانان ما می‌گیرند.

به گزارش خبرنگار سرخس‌خبر، حجت الاسلام محمد بختیاری در مراسم شب شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در مسجد امام حسین(ع) شهر سرخس با بیان اینکه ما باید به دنبال یقین و حقیقت باشیم، گفت: انسان موجود ابدیت است و اگر انسان فکر نکند و مواظبت نکند ابدیت انسان به خطر می‌افتد به خصوص جوان‌ها باید به ابدیت فکر کنند و امام‌شناسی داشته باشد.

امام جمعه سرخس بیان کرد: برخی افراد هستند که در اعتقادات‌شان خیلی ضعیف هستند و اگر یک وهابی شبهه‌ای وارد می‌کنند برخی که اعتقاد ضعیف دارند دچار تردید می‌شوند و لازم است که برای تقویت عقیده دنبال یقین و حقیقت برویم.

وی به مسئله حجاب در اسلام اشاره و عنوان کرد: برخی کشورهای خارجی مثل ژاپن فهمیدند که بد حجابی وسیله آزار و اذیت است و قوانین خاصی در زمینه پوشش گذاشتند.

حجت‌الاسلام بختیاری با اشاره به قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران، یمن را یکی از بازوان نظام عنوان کرد و گفت: یمن به عنوان یکی از بازوان نظام، اسرائیل را به شدت به دردسر انداخته است و درباره یمن و نقش آن در آخرالزمان روایات زیادی داریم.

امام جمعه سرخس اظهار کرد: یمن تا دیروز پا برهنه بود اما خدا به آنها قدرت داد و الان کسی جلوی آنها نمی‌تواند بایستد.

وی با تاکید بر اینکه مراقب باشیم سرمان کلاه نرود، گفت: برخی از این مزدوران آمریکا و اسرائیل، تکفیری‌های زبون هستند که باید اسم‌شان را کلاب الصهیون و کلاب الامریکا بگذاریم.

حجت‌الاسلام بختیاری ادامه داد: اینها سگ‌های آمریکا و اسرائیل هستند که پارس می‌کنند و به جای آن که اسلحه خود را سمت دشمن خدا و رسول خدا که اسرائیل و آمریکا هستند، بگیرند، اسلحه‌شان را سمت دوستان الهی و سربازان و مرزبانان ما می‌گیرند و آنها را مظلومانه به شهادت می‌رسانند تا یک مقداری اسرائیل در حال فروپاشی را شاد کنند.

امام جمعه سرخس با بیان اینکه ابر قدرت‌ها با مشکلات خودشان دست و پنجه نرم می‌کنند و به زودی نابود می‌شوند، گفت: انسان شک ندارد که اینهایی که سربازان ما را به شهادت رساندند مسلمان نیستند و ضمن تسلیت شهادت این عزیزان، این اقدام تروریستی را محکوم می‌کنیم.

وی با تاکید بر اینکه از انسان‌های شیطان پرست نباید اطاعت کنیم و باید از پیامبران تبعیت کنیم، گفت: معصوم برای خاطر خود انسان به انسان کمک می‌کند و خانواده الهی که ما را به قرب حق می‌رساند، اهل بیت پیامبر است.

حجت‌الاسلام بختیاری اظهار کرد: دشمن دارد ریشه خانواده‌ها را می‌زند و خانواده‌هایی از زلزله‌های شدید آخرالزمانی در امان می‌مانند که دست به دامن اهل بیت زده باشند.

امام جمعه سرخس بیان کرد: حدیث کسا در خانه‌ها غریب است، این حدیث خیلی با ارزش است و غم و گرفتاری را برطرف می‌کند و حضرت فاطمه(س) در حدیث کسا محور است.

پایان پیام/ع