اجرای ۳۰۰ کیلومتر آبرسانی کشاورزی در سرخس نتیجه سند پیشرفت این شهرستان است

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: اجرای ۳۰۰ کیلومتر آبرسانی کشاورزی در سرخس از سند پیشرفت این شهرستان در آمده است.

به گزارش سرخس‌خبر، سید امیرحسین مدنی در جلسه شورای اداری سرخس در فرمانداری این شهرستان با تاکید بر حرکت کردن در مسیر پیشرفت و شناخت مسئولیت خود به اقدامات خوب در مرکز رشد و نوآوری شرکت پالایش گاز شهید هاشمی‌نژاد سرخس اشاره و اظهار کرد: پالایشگاه گاز شهید هاشمی‌نژاد به عنوان یک مجموعه اقتصادی که با حرکتی که در مرکز رشد انجام داده است می‌تواند منشا تحول باشد و ۱۷ شرکتی که از مرکز رشد پرورش یافتند می‌توانند اتفاقات بزرگی را در دل روستاها رقم بزنند.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با اشاره به برگزاری نمایشگاه روستا آباد در تهران، گفت: همه هدف ما در نمایشگاه روستا آباد این بود که به همه بفهمانیم همه ما نیاز به روستا داریم و روستا مولد، زنده و در حال حرکت است.

وی به لزوم عمل کردن در میدان اشاره کرد و گفت: حرکت کردن و بی‌تفاوت نبودن نسبت به اطراف می‌تواند باعث تحول کلان شود.

مدنی افزود: سند پیشرفت شهرستان سرخس نتیجه در میدان عمل کردن است و در این زمینه کار مطالعاتی عمیقی انجام شده است و این نقشه راه منطقه با اتقان علمی که دارد شروع بسیار خوبی در سرخس است و این شهرستان پله‌های ترقی را طی خواهد کرد.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با تاکید بر نقش همدلی بین مردم و مسئولان، گفت: اجرای ۳۰۰ کیلومتر آبرسانی کشاورزی در سرخس از سند پیشرفت این شهرستان در آمده است.

وی در پایان گفت: در حوزه شهرستان سرخس آنچه نیاز باشد در سطح دولت پیگیری می‌کنیم.

پایان پیام/ع