اجرای لوله‌گذاری ۸۱ حلقه چاه سرخس در ۳ ماه

فرماندار سرخس با اشاره به اجرای لوله‌گذاری کشاورزی در سرخس گفت: تلاش ما این است که کمتر از ۳ ماه این ۸۱ حلقه چاه را لوله‌گذاری کنیم و مردم طعم خدمت را بچشند.

به گزارش خبرنگار سرخس‌خبر،‌ فرماندار سرخس در همایش «تبیین سند پیشرفت منطقه‌ای سرخس و احیای جهاد سازندگی» گفت: امروز در کل کشور سند پیشرفت منطقه‌ای سرخس به مرحله توافق و اجرا رسیده است و توانستیم این سند را به همراه سند آمایش سرزمینی به یک زبان مشترک برسانیم.

حسن نوری‌زاده با اشاره به اجرای لوله‌گذاری کشاورزی در سرخس گفت: دستگاه اجرایی در این حوزه جهاد کشاورزی است و این سازمان اعتبار را باید برای خرید لوله هزینه کند و سهم مردم نیز در اجرای این پروژه، انجام اتصالات است ضمن اینکه از محل مسئولیت‌های اجتماعی در حوزه حمل و نقل لوله‌ها اقدام می‌کنیم و تلاش ما این است که کمتر از ۳ ماه این ۸۱ حلقه چاه را لوله‌گذاری کنیم و مردم طعم خدمت را بچشند.

وی درباره ریزگردها گفت: بحث نهال‌کاری و کاشت درخت با مسئله‌ای به نام آب مواجه است که دستگاه های مختلف باید پای کار بیایند اما با توجه به گستردگی اراضی درگیر در موضوع ریزگردها، دغدغه ما بحث مالچ پاشی است.

پایان پیام/ع