در پانزدهمین نمایشگاه کشاورزی ارومیه صورت گرفت؛

معرفی محصول کود گوگرد بنتونیتی پالایشگاه گاز سرخس به کشاورزان

جمعی از کارشناسان شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد با هدف معرفی محصول کود گوگرد بنتونیتی به کشاورزان در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و ماشین آلات کشاورزی، باغبانی، نهاده ها، آبیاری، آبرسانی و تجهیزات وابسته در ارومیه مرکز استان آذربایجان غربی حضور پیدا کرده و به معرفی دستاوردهای این شرکت پرداختند.

به گزارش سرخس خبر، کارشناس روابط عمومی این پالایشگاه بیان کرد: این نمایشگاه با هدف ایجاد بستر مناسب برای معرفی شرکت های توانمند، تولیدات شرکت ها، معرفی تخصص و توانمندی های بخش کشاورزی، ماشین آلات و ادوات کشاورزی و باغبانی، نهاده های کشاورزی، سیستمهای آبیاری، تجهیزات و تاسیسات گلخانه ای، مکانیزاسیون کشاورزی، شرکتهای بازرگانی، خدمات فنی مهندسی و مشاور، مراکز علمی و دانشکده های کشاورزی ایجاد ارتباط و تعامل دو سویه میان تولیدکنندگان، صادرکنندگان، و تعاونی های بخش کشاورزی در حال برگزاری است.

هادی مهاجر اظهارداشت: این مجتمع گازی در کنار رسالت اصلی خود مبنی بر تامین گاز مشترکین شمال و شمال شرق کشور، محصولات جانبی همچون گوگرد را تولید می نماید و در حال حاضر به عنوان بزرگترین تولید کننده گوگرد در کشور بشمار میرود و روزانه بیش از دو هزار تن گوگرد در این مجتمع تولید میشود.

وی در زمینه تولید کود گوگرد بنتونیتی این پالایشگاه بیان کرد: کود گوگرد بنتونیتی در راستای ارتقاء کیفی خاک و تامین عناصر مورد نیاز رشد گیاهان تاثیر بسزایی در راندمان محصولات کشاورزی دارد.

مهاجر تاکید کرد: کود گوگرد بنتونیتی تولیدی این شرکت، از کیفیت بسیار مطلوبی برای مصرف در بخش کشاورزی برخوردار بوده که با توجه به شکل فرآوری و فرآیند نحوه تولید، متمایز از نمونه های فعلی موجود در بازار می باشد.

وی خاطر نشان ساخت: در زمان برگزاری این نمایشگاه، تعداد زیادی از تجار و بازرگانان ایرانی فعال در حوزه گوگرد از غرفه شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد بازدید و خواستار خرید محصول کود گوگرد بنتونیتی این مجتمع گازی شدند.

کارشناس روابط عمومی پالایشگاه خانگیران اضافه کرد: در این  نمایشگاه با توجه به همجواری ایران با دو کشور عراق و ترکیه، مشتریانی از اربیل عراق متقاضی خرید محصول گوگرد بنتونیت با توجه به اهمیت آن در حوزه کشاوزی شدند.

گفتنی است: غرفه شرکت پالایش شهید هاشمی نژاد در این نمایشگاه رتبه نخست را از منظر غرفه آرایی و جلب مشتری را کسب نمود.

انتهای پیام/