رقابت ۷۹۹ داوطلب در مرحله دوم کنکور سراسری در شهرستان سرخس

مدیر آموزش و پرورش سرخس گفت: ۷۹۹ داوطلب در مرحله دوم کنکور سراسری در شهرستان سرخس با یکدیگر رقابت می‌کنند که ۳۶۹ داوطلب در گروه آزمایشی علوم انسانی، ۴۷ داوطلب گروه علوم ریاضی و فنی، ۵۵ داوطلب گروه زبان‌های خارجه، ۳۹ داوطلب گروه هنر و ۲۸۹ داوطلب در گروه آزمایشی علوم تجربی هستند.

احمد صفائی در گفت‌وگو با خبرنگار سرخس‌خبر، گفت: ۷۹۹ داوطلب در مرحله دوم کنکور سراسری در شهرستان سرخس با یکدیگر رقابت می‌کنند که ۳۶۹ داوطلب در گروه آزمایشی علوم انسانی، ۴۷ داوطلب گروه علوم ریاضی و فنی، ۵۵ داوطلب گروه زبان‌های خارجه، ۳۹ داوطلب گروه هنر و ۲۸۹ داوطلب در گروه آزمایشی علوم تجربی هستند.

مدیر آموزش و پرورش سرخس بیان کرد: آزمون گروه‌های آزمایشی علوم انسانی و ریاضی فیزیک صبح امروز(پنجشنبه) برگزار شد و ۴۱۶ داوطلب در نوبت صبح پنجشنبه شرکت کردند و از این تعداد ۲۵۴ داوطلب خانم و ۱۶۲ داوطلب آقا بودند.

وی افزود: آزمون گروه‌های آزمایشی هنر و زبان خارجه نیز عصر امروز(پنجشنبه) با شرکت ۹۴ داوطلب برگزار شد که از این تعداد ۷۳ نفر خانم و ۲۱ نفر آقا هستند.

صفائی عنوان کرد: آزمون گروه آزمایشی علوم تجربی نیز با ۲۸۹ داوطلب شرکت کننده شامل ۱۸۹ نفر خانم و ۱۰۰ نفر آقا صبح فردا(جمعه) برگزار می‌شود.

خبرنگار: علیرضا علی‌صوفی

پایان پیام/ع