نشست مشترک مدیرعامل شرکت پالایش گاز هاشمی‌نژاد با مدیرکل کانون پرورش فکری خراسان رضوی

در راستای توجه به مسئولیت های اجتماعی و توسعه تعاملات فرهنگی و آموزشی، نشست مشترکی بین مدیرعامل پالایشگاه گاز شهید هاشمی‌نژاد و مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش سرخس خبر، سید مجید منبتی، مدیرعامل پالایشگاه در این نشست مشترک گفت: ماموریت این شرکت سهیم شدن در توسعه و رفاه جامعه با فراهم آوری انرژی پاک همراه با توجه به امر مهم مسئولیت های اجتماعی در این خطه از کشور است.

منبتی افزود: این شرکت در راستای توسعه و استفاده از ظرفیت های مختلف شهرستان سرخس از جمله پتانسیل های فرهنگی و آموزشی گام های قابل توجه ای برداشته است.

وی ضمن اشاره به فعالیت های کانون های پرورش فکری و اهداف مورد نظر آن تصریح کرد: کانون نقش مهمی در شکل‌گیری شخصیت کودکان و نوجوانان و رشد فرهنگی و هنری جامعه دارد.

مدیرعامل پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد سرخس با اشاره به اهداف و استراتژی های شرکت و ضرورت توجه به کودکان و نوجوانان به عنوان آینده سازان کشور بیان کرد: در راستای حمایت از فرزندان و کودکان منطقه اقدامات خوبی در حوزه های اجتماعی، فرهنگی و آموزشی چه از لحاظ زیرساختی و چه از نظر پشتیبانی انجام گرفته است و آمادگی کامل جهت استفاده از ظرفیت های متقابل برای ارتقاء سطح خدمات کانون برای بهره مندی فرزندان کارکنان و همچنین جامعه محلی وجود دارد.

همچنین در این نشست ابراهیم زره‌ساز مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان رضوی پس از معرفی فعالیت‌های هنری، فرهنگی و ادبی کانون، با اشاره به توانمندی‌ها و ظرفیت‌های مربیان کانون در برقراری ارتباط سالم و فرهنگی با نسل امروز، ابراز امیدواری کرد: این فعالیت‌ها در سطح استان گسترده‌تر شده و کودکان روستاهای کم‌برخوردار نیز از این امکانات بهره‌مند شوند.

گفتنی است: در این نشست راه‌های تعاملی میان دو مجموعه، استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود برای تقویت بنیه فرهنگی منطقه و استفاده از خدمات آموزشی و فرهنگی کانون پرورش فکری برای فرزندان کارکنان پالایشگاه و جامعه محلی مورد بررسی قرار گرفت.