همزمان با سالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان به میهن صورت گرفت ؛

دیدار مدیران ارشد پالایشگاه خانگیران با همکارآزاده دوران دفاع مقدس

جمعی از مدیران و کارکنان شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد به مناسبت گرامیداشت ایام غرور آفرین بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی با همکار آزاده این شرکت دیدار کردند.

به گزارش سرخس خبر، در این دیدار که در محل کار آقای اسدا… بزرگی، آزاده جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس انجام شد نماینده مدیرعامل پالایشگاه خانگیران طی سخنانی گفت: آزادگان جنگ تحمیلی برای عظمت و سربلندی ایران اسلامی بهترین روزهای زندگی خود را در غربت با تحمل شکنجه های دشمن سپری کرده اند تا برای ملت عزیزمان عزت، عظمت و امنیت را به ارمغان بیاورند.

علیرضا علیرضایی مقدم اظهارداشت: صبر و شکیبائی و مقاوت شما عزیزان در برابر تجاوزات دشمن رمز موفقیت در جبهه های حق علیه باطل بود.

وی اظهارداشت: شما عزیزان الگوی بسیار خوبی در راستای استقامت و مجاهدت های انقلابی برای سایر کارکنان هستید و این امر برکاتی را برای این پالایشگاه به همراه دارد.

این مقام مسئول در ادامه امنیت و آسایش کنونی نظام مقدس جمهوری اسلامی را مرهون مجاهدت های آزادگان و شهدای جنگ تحمیلی دانست و تصریح کرد: استقامت و شجاعت شما به دشمنان نشان داد که با وجود چنین قهرمانانی به امنیت و آسایش مردم نمی توان به سادگی آسیبی وارد کرد.

گفتنی است: در این دیدار صمیمی از ایثارگری های این آزاده سرفراز تجلیل بعمل آمد.

انتهای پیام/