اهدای ۳۱ سری جهیزیه به نوعروسان سرخسی/ ۴۰ نوعروس دیگر در انتظار دریافت جهیزیه هستند

رئیس کمیته امداد سرخس گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۶۹ نوعروس راهی خانه بخت شدند و ۴۰ نوعروس دیگر در انتظار دریافت کمک هزینه ازدواج هستند تا زندگی مشترک خود را شروع کنند.

به گزارش سرخس خبر، علیرضا دادمحمدی با بیان اینکه طی مراسمی با مشارکت دوجانبه بین قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه و کمیته امداد سرخس، تعداد ۳۱ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند این شهرستان اهدا شد و آنها راهی خانه بخت شدند، گفت: سه سری از این جهیزیه‌ها اهدایی از سوی دفتر مقام معظم رهبری و ۲۸ سری دیگر با مشارکت قرارگاه محرومیت زدایی سپاه و کمیته امداد سرخس فراهم شده است.

وی با تاکید بر اینکه به جز این ۳۱ سری جهیزیه، به ۳۸ نوعروس کمک هزینه ازدواج اهدا شده است، ادامه داد: این جهیزیه‌ها شامل ۷ قلم از لوازم ضروری زندگی مانند یخچال، اجاق گاز، فرش، سرویس چینی و بخاری بود که ارزش هر سری ۱۵ میلیون تومان برآورد می‌شود.

دادمحمدی تأکید کرد: ‌اکنون ۴۰ نوعروس نیازمند در شهرستان سرخس در نوبت دریافت جهیزیه هستند که از خیران درخواست همراهی با کمیته امداد در تهیه جهیزیه این نوعروسان را داریم.

رئیس کمیته امداد سرخس با اعلام اینکه ۳۶۰۰ خانوار با جمعیت بیش از ۱۱ هزار نفر از کمیته امداد سرخس خدمات می‌گیرند، یادآور شد: ۷۵ درصد از جامعه مددجویان کمیته امداد ساکن روستاها و مرزنشین هستند.

دادمحمدی از مردم نیکوکار درخواست مشارکت بیشتر با این نهاد و کمک به امر خداپسندانه تامین جهیزیه مزدوجین نیازمند را داشت و کد #۰۵۱۱۰*۸۸۷۷* را جهت کمک خیران اعلام کرد.

انتهای پیام/