امام جمعه موقت سرخس: سردار سلیمانی، شهید بین‌المللی مقاومت است/ انتقام سختی در انتظار دشمنان است

امام جمعه موقت سرخس با بیان اینکه سردار سلیمانی، شهید بین‌المللی مقاومت است، گفت: پیروزی نزدیک است و دشمنان اسلام و جنایتکاران بدانند که انتقام سختی در انتظار آنها است.

به گزارش خبرنگار سرخس خبر، امام‌جمعه موقت سرخس در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با اشاره به آیه 23 سوره احزاب، گفت: سردار سلیمانی سرباز خوش‌نام امام زمان (عج) بود و دشمنان اسلام از این سردار بزرگ اسلام سیلی خورده بودند و با دستان پلیدشان خون مطهر این سردار بزرگ را بر زمین ریختند.

حجت‌الاسلام حسن اکبری‌نیا با بیان اینکه امروز همه آزادگان جهان از خبر شهادت این سردار متأثر هستند، گفت: با رفتن سردار سلیمانی به حول و قوه الهی کار و راه او متوقف نخواهد شد و راه جهاد و مقاومت باقدرت ادامه خواهد داشت.

وی عنوان کرد: پیروزی نزدیک است و دشمنان اسلام و جنایتکاران بدانند که انتقام سختی در انتظار آن‌ها است.

امام‌جمعه موقت سرخس اظهار کرد: این ملت سردار سلیمانی‌ها تقدیم انقلاب کرده است و شهادت هنر مردان خداست و جای خالی سردار را سلیمانی‌ها پر خواهند کرد.

حجت‌الاسلام حسن اکبری‌نیا با اشاره به سال‌ها مجاهدت خالصانه سردار سلیمانی، گفت: شرورترین آدم‌ها از این سردار سرافراز می‌ترسیدند و این سردار عزیز عمرش را در راه جهاد گذاشت و او شهید بین‌المللی مقاومت است.

وی با تأکید بر اینکه همه دلبستگان مقاومت خون‌خواه شهید سلیمانی هستند، گفت: فتنه‌ای که در عراق تشکیل شد چند ضلع داشت بعثی‌ها و پیاده‌نظام‌های سعودی و آمریکا، اسرائیل و انگلیس اضلاع این فتنه بودند.

خطیب نماز جمعه سرخس ضلع دیگر فتنه عراق را فضای مجازی عنوان کرد و گفت: در فضای مجازی انواع تهمت‌ها را به مرجعیت زدند و ادعا می‌کردند عراق از ایران ضربه خواهد کرد و نهایتاً حمله به سفارت آمریکا را به نام ایران زدند.

حجت‌الاسلام اکبری‌نیا تأکید کرد: دشمن از پشت خنجر می‌زند و ما اگر وارد شویم علنی وارد می‌شویم.

انتهای پیام/