بلواری به نام «سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی» در سرخس نام‌گذاری می‌شود

شهردار سرخس از نامگذاری یکی از بلوارهای سرخس به نام «سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی» خبر داد.

احمد صفائی در گفت‌وگو با خبرنگار سرخس خبر، با تبریک و تسلیت شهادت سردار قاسم سلیمانی، گفت: با توجه به شهادت سردار سرافراز اسلام سردار شهید قاسم سلیمانی و برای زنده نگه‌داشتن نام و یاد آن سردار بزرگ اسلام از ظهر امروز به اعضای شورای اسلامی شهر سرخس پیشنهاد نام‌گذاری یکی از معابر شهر به نام این شهید بزرگوار را دادیم که اعضای شورای شهر سرخس با این پیشنهاد به صورت شفاهی موافقت کردند.

شهردار سرخس از پیشنهاد برای نامگذاری بلوار جدیدی که به تازگی در شهر سرخس احداث شده است به نام سردار شهید قاسم سلیمانی خبر داد و گفت: پیشنهاد ما به اعضای شورای شهر این بوده که بلوار تازه احداث شده در تقاطع بلوار ولی عصر و بلوار مصلی که طول آن یک کیلومتر است را به نام «سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی» نام‌گذاری کنند.

وی افزود: دستور طراحی و ساخت تابلو این بلوار را به نام «سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی» از ظهر دادم و تابلو آن در حال آماده شدن است و به محض اعلام نظر قطعی شورای شهر تابلو به نام شهید در آنجا نصب می‌شود.

صفائی عنوان کرد: این اقدام کوچک‌ترین کاری است که شهرداری سرخس برای بزرگ‌داشت این سردار سرافراز اسلام انجام می‌دهد و برای بزرگ‌داشت این شهدای والا مقام باید تلاش کنیم تا مسیر و راه و رسم آنان را در جامعه گسترش دهیم.

انتهای پیام/