آغاز به کار رسمی ششمین دوره شورای شهرهای سرخس و مزداوند/ امام جمعه: کاری کنید که چهره شهر از یک شهر خسته خارج شود

مراسم تحلیف اعضای ششمین دوره شوراهای اسلامی شهرهای سرخس و مزداوند امروز در محل فرمانداری شهرستان سرخس برگزار و بر اساس آن ترکیب هیئت رئیسه شوراها نیز مشخص شد.

به گزارش سرخس خبر، مراسم تحلیف اعضای ششمین دوره شوراهای اسلامی شهرهای سرخس و مزداوند ظهر امروز در محل فرمانداری شهرستان سرخس برگزار و بر اساس آن ترکیب هیئت رئیسه شوراها نیز مشخص شد.

بر اساس این گزارش در شهر سرخس، غلامرضا لالوی به‌عنوان رئیس شورای شهر، حمیدرضا داوری، نائب رئیس، مهدی علیمیرزایی، خزانه‌دار و مرضیه نویدی و حسین لایقی‌زاده به‌عنوان منشی‌های اول و دوم انتخاب شدند.

همچنین در شهر مزداوند، احسان شاهسوند به‌عنوان رئیس شورای شهر، محسن شاهسوند، نائب رئیس، سیدمحمدباقر شیرینکار، خزانه دار و مسعود ربیعی و علی اکبر شاهسوند به‌عنوان منشی‌های اول و دوم انتخاب شدند.

فرماندار سرخس با بیان اینکه انتظار داشتیم شهردار در همین جلسه اول معرفی شود، گفت: حل مسئله زمین برای طرح مسکن ملی و طرح شهرک پیامبر اعظم(ص) از مسائل مهمی است که شورای شهر باید پیگیری کند.

امام جمعه نیز در این جلسه بیان کرد: مسئله شورا برای مردم مهم است. بحث تحول در سه قوه مطرح و مهم است این بحث در شورا نیز دارای اهمیت است.

حجت الاسلام محمد بختیاری افزود: برای تحول از روز اول بنای شورا باید این باشد که مسائل اصلی را شناسایی و حل کند، برای تحول هیچگاه نگذارید مسائل فرعی مانند مسائل سیاسی قومی و طایفه‌ای، شما را مشغول نکند.

وی تاکید کرد: حتما در به‌کارگیری و مشورت حتما سراغ انسان‌های متخصص و باتقوا بروید، حرمت شورا به استقلال آن است، نگذارید افراد، شما را زیر بلیط خود ببرند.

امام جمعه سرخس گفت: خیلی از مشکلات در سرخس به خاطر اینکه تعامل، دلسوزی یا تخصص نبوده یا تعهد نبوده است به وجود آمده؛ کاری کنید که چهره شهر از یک شهر خسته خارج شود.

انتهای پیام/ع