ابلاغ سلام مقام معظم رهبری توسط تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) به مرزبانان سرخس + فیلم

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) با حضور در بین مرزبانان شهرستان سرخس، سلام مقام معظم رهبری را به آنها ابلاغ کرد و گفت: مرزبانان با اقتدار و عزت برای تامین امنیت این مرز و بوم تلاش می‌کنند.

به گزارش خبرنگار سرخس‌خبر، آیت‌الله سیدمحمد سعیدی صبح امروز در سفر به شهرستان مرزی سرخس ضمن بازدید از پاسگاه‌های مرزی این شهرستان، سلام مقام معظم رهبری را مرزبانان ابلاغ کرد.

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) در این بازدیدها با تبریک اعیاد شعبانیه و آغاز سال جدید گفت: مرزبانان با اقتدار و عزت برای تامین امنیت این مرز و بوم تلاش می‌کنند.

وی با اشاره به دعای ۲۷ صحیفه سجادیه گفت: در این دعا امام سجاد علیه‌السلام از مرزبانان تقدیر و تشکر کردند و توان و قدرت بیشتر را برای مرزبانان از خداوند متعال خواستند.

آیت‌الله سعیدی بیان کرد: مرزبانان پاسدار راهی هستند که امام خمینی(ره) بنا نهاد و ادامه دهنده راه شهیدان هستند.

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) عنوان کرد: ما امروز به میان شما مرزبانان آمدیم و ماموریم تا سلام مقام معظم رهبری را به شما ابلاغ کنیم. از شما به خاطر تامین امنیت و اعتلای کشور و جلوگیری از ورود بدخواهان و اشرار به داخل متشکریم.

وی گفت: ما در طول انقلاب سختی‌های زیادی داشتیم اما به برکت مقاومت، جانبازی و خون شهیدان، مراحل سخت و زمستان سرد را پشت سر گذاشتیم.

آیت‌الله سعیدی با بیان اینکه هیچگاه از سختی‌ها نهراسید و سست نشوید و در مقابل سختی‌ها آماده باشید، افزود: در موضوع واکسن کرونا، کشورهای دیگر حاضر نبودند که به ما واکسن بدهند اما وقتی تولیدات داخل را و آمادگی ما را برای مقابله با سختی‌ها را دیدند، تحریم آنها شکست خورد و حتی اکنون ما واکسن صادر می‌کنیم.

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) بیان کرد: تعامل ما با دنیا یک تعامل انسانی است اما دلبسته شرق و غرب نیستیم و بر شعارهای انقلاب محکم ایستادیم.

وی با تاکید بر اینکه مرزبانان از مرزهای کشور دفاع می‌کنید و امنیت را به ارمغان می‌آورند، اظهار کرد: مسئولان دلشان به تلاش شما گرم است تا بتوانند در سایه امنیت به مردم عزیز خدمت کنند.

آیت‌الله سعیدی بیان کرد: در روزهایی که همه چیز را وابسته به تحریم‌ها می‌دانستند اما رئیس جمهور در سیاست علاوه بر اینکه درهای کشور را به روی دنیا نبست، زندگی مردم را نیز به مذاکرات گره نزد درحالیکه پیش از این عده‌ای آب خوردن کشور را هم به مذاکرات گره زده بودند.

عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: رئیس جمهور ما امروز با اقتدار و با اتکا به نیروهای درونی، کشور را مدیریت می‌کند و توجه وی به همسایگان، نگاه همسایگان را نیز تغییر داده است.

وی در پایان گفت: ملت ما دوران ۸ سال دفاع مقدس را بدون هیچ تجیهزات قابل توجه‌ای اداره کردند و پیروز شدند و امروز نیز در مقابل دشمنان، عزتمندانه می‌ایستیم.

انتهای پیام/ع