سرپرست فرمانداری سرخس: مصاحبه‌های استخدامی بیمارستان غدیر ضبط می‌شوند

سرپرست فرمانداری سرخس گفت: تمام مصاحبه‌های بیمارستان غدیر نفت سرخس ضبط می‌شوند و برای جلوگیری از هرگونه شائبه، مصاحبه‌ها توسط سازمان بهداشت و درمان نفت تهران و افراد خارج از استان انجام می‌شود.

به گزارش خبرنگار سرخس‌خبر، حسن نوری‌زاده در جلسه تصمیم‌گیری درباره مصاحبه استخدامی بیمارستان غدیر نفت که در فرمانداری سرخس برگزار شد، گفت: آزمون استخدامی بیمارستان غدیر نفت سرخس در سلامت برگزار شد و در حوزه پیراپزشکی تقریبا اعتراضی نداشتیم و بیشترین اعتراض در حوزه داوطلبان دیپلم بود که انتشار اسامی به شفاف شدن موضوع کمک کرد.

سرپرست فرمانداری سرخس بیان کرد: تلاش ما در حوزه عدالت این است که اتفاق خوبی بیفتد اما باز هم نارضایتی ممکن است وجود داشته باشد؛ باید تصمیم‌گیری‌ها به‌گونه‌ای باشد که کسی قبول شود که حقش است و هر آنچه حق و عدالت است اجرا شود.

وی با تاکید بر اینکه تمام مصاحبه‌ها ضبط می‌شود، عنوان کرد: برای جلوگیری از هرگونه شائبه، مصاحبه‌ها توسط سازمان بهداشت و درمان نفت تهران و افراد خارج از استان انجام می‌شود.

نوری‌زاده بیان کرد: سطح سوالات در حوزه زبان انگلیسی و تخصصی در سطح مدرک تحصیلی افراد است و خیلی پیچیده نیست و سوالات شخصیت‌شناسی نیز برای مشخص شدن سلامت روحی افراد است.

سرپرست فرمانداری سرخس در پایان بر رعایت قانون به خصوص در حوزه سهمیه‌های قانونی خانواده شهدا و ایثارگران تاکید کرد.

خبرنگار: علیرضا علی‌صوفی

انتهای پیام/ع